TATLI SÜPRİZ TRUFF ÇİKOLATA KUTUSU
Ücretsiz Teslimat
Güvenilir Alışveriş
12 Aya Varan Taksit
119 ,00 TL
89 ,00 TL

ÜRÜN DETAYI

Tüm sevdikleriniz için hazırlamış olduğumuz 3 adet kırmızı kalp Gianduja dolgulu ve 3 adet beyaz çikolata kaplı vişneli truff,4 adet krep bitter truff,3 adet krep çilek truff ve 3 adet altın kalp Gianduja dolgulu bitter çikolata ile harmanlanmış eşsiz bir lezzet kutusu.

Özel kutusunda eşsiz 5 farklı lezzetin birbiriyle buluşmasından doğan muhteşem bir tat şöleni.Kutu Ebadı: 22,5 cm x 23 cm x 4.5 cm Ürünlerimizde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Siparişiniz sıcak hava şartlarından etkilenmeden özel korumalı ambalajlarında sizlere ulaştırılır. Ürünümüz aşırı nem, koku ve sıcaklıktan etkilenen hassas bir üründür. Güneş ışığından, koku ve nemden uzak, 18-22°C aralığında muhafaza ediniz. Buzdolabına koymayınız.


Tüm sevdikleriniz için hazırlamış olduğumuz  3 adet kırmızı kalp Gianduja dolgulu ve 3 adet beyaz çikolata kaplı vişneli truff,4 adet krep bitter truff,3 adet krep çilek truff ve 3 adet altın kalp Gianduja dolgulu bitter çikolata ile harmanlanmış eşsiz bir lezzet kutusu.

Pruva Yazılım
Bu siteye devam ederek, size daha iyi bir çevrimiçi hizmet sunmak için çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. devamı Tamam